tczew - tcz.pl logo
TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie oświadcza, iż nie bierze odpowiedzialności za posty, opinie, poglądy użytkowników tego forum.
Wszystkie posty użytkowników tego forum pisane i publikowane są wyłącznie na ich własną odpowiedzialność prawną.
Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - Wersja do druku
Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne
Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - Wersja do druku

+- Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne (http://forum.tcz.pl)
+-- Dział: Tczew (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Samorząd i polityka (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Wątek: Wydział Komunikacji - godziny urzędowania (/showthread.php?tid=2617)

1 2

Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - Memory - 2009-10-19 18:43

Mam pytanie do Naczelnika Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Tczewie.

Chciałem załatwić dziś pewną sprawę w jego wydziale. Sprawdziłem godziny pracy w BIP-ie starostwa (http://www.bip.powiat.tczew.pl). Według informacji zamieszczonych wydział powinien być czynny w poniedziałki do godziny 16.30. Jakież było moje zdziwienie kiedy "pocałowałem" klamkę o godzinie 16.10. Co bardziej ciekawe na drzwiach są podane tylko i wyłącznie godziny pracy od wtorku do piątku. Brak informacji o poniedziałku. Jak to więc jest? Mam nadzieję, że dzisiejsza nieobecność spowodowana byłą nagłą epidemią wśród pracowników tego wydziału i nie można było zorganizować zastępstwa, tak aby wydział był czynny. Mam nadzieję również, że informacje zamieszczone w BIP-ie są zgodne z prawdą (chociaż dziwny jest zapis kilka linijek dalej mówiący o tym, iż w poniedziałki w godzinach od 16 do 17.00!!! czynne są dwa stanowiska. Jak to w końcu jest Wydział jest czynny do 15.30, 16.30 czy 17.00???

Mam nadzieję, że Naczelnik Wydziału odpowie mi na moje pytania.

Ps. Podobno nadzieja matką głupich.... tylko kto jest głupi? Pewnie petent, który nie może załatwić sprawy po godzinach swojej pracy tylko musi w inny dzień wziąć dzień wolnego aby załatwić sprawę, która zajmie urzędnikowi dosłownie 5 minut.

RE: Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - cat-eye - 2009-10-19 19:41

Nie żebym bronił Urbana (Big Grin), ale...:

Starostwo Powiatowe w Tczewie, z wyjątkiem Wydziału Komunikacji, kasy, Powiatowego Rzecznika Konsumentów i Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, jest czynne od poniedziałku do piątku w następujących godzinach:
od poniedziałku do piątku - od godz. 7:30 do godz. 15:30,

Wydział Komunikacji:
od poniedziałku do piątku od godz. 7:30 do godz. 15:00.

RE: Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - Memory - 2009-10-19 19:57

Chrystofor a sprawdziłeś BIP?
konkretnie zakładka Starostwo, Wydziały i Wydział Komunikacji

RE: Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - cat-eye - 2009-10-19 19:59

(2009-10-19 19:57)Memory napisał(a):  Chrystofor a sprawdziłeś BIP?

No właśnie z BIPa to skopiowałem... Wink

RE: Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - Memory - 2009-10-19 20:02

(2009-10-19 19:59)Chrystofor napisał(a):  No właśnie z BIPa to skopiowałem... Wink

o ja też wejdź w wydziały i wydział komunikacji

RE: Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - cat-eye - 2009-10-19 20:12

(2009-10-19 20:02)Memory napisał(a):  o ja też wejdź w wydziały i wydział komunikacji

[Obrazek: starostwo1.jpg]

[Obrazek: starostwo2.jpg]

Nie mają strony zsynchronizowanej, w każdym miejscu co innego.

Masz teraz nauczkę - trzeba brać dane z głównej, a nie szukać gdzieś głęboko na stronie. Big Grin

RE: Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - Memory - 2009-10-19 21:06

Tak mój błąd polega na tym, że za głęboko szukałem (nie przewijałem strony w dół) jednak mam nadzieję, że Naczelnik wyjaśni dlaczego taki bajzel panuje w informacjach przekazywanych petentom.

RE: Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - cat-eye - 2009-10-19 21:32

(2009-10-19 21:06)Memory napisał(a):  Naczelnik wyjaśni

Naczelnik odpowiada tylko na wygodne pytania więc wątpię żeby wyjaśnił. Wink

RE: Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - Maxx - 2009-10-19 21:43

Pewnie na głównej dzisiaj skorygowali jak Memory napisał post. A tak wogóle to skandal że przynajmniej przez jeden dzień w tygodniu nie mają do 17:00, normalnie jak za komuny.

RE: Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - Memory - 2009-10-19 21:52

w BIP-ie zapisuje się informacja o zmianie strony więc wątpię.

RE: Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - Maxx - 2009-10-19 21:54

Też tak myslałem, ale akurat w BIPie starostwa nie mogłem znaleźć informacji o ostatniej edycji danej strony.

RE: Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - cat-eye - 2009-10-19 21:55

(2009-10-19 21:43)Maxx napisał(a):  Pewnie na głównej dzisiaj skorygowali jak Memory napisał post. A tak wogóle to skandal że przynajmniej przez jeden dzień w tygodniu nie mają do 17:00, normalnie jak za komuny.

Memory napisał o 18:43. Wierzysz, że o tej godzinie KTOKOLWIEK pracuje w Starostwie? Wink

RE: Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - Memory - 2009-10-19 22:28

Dziwny ten BIP. Ciekawe dlaczego nie mają go na Wrotach Pomorza - darmowy BIP

RE: Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - Zbigniew Urban - 2009-10-22 21:59

WK : poniedziałek-piątek 7:30 - 15:00;
odpowiadam, w miarę możliwości na wszystkie pytania, co więcej sam je zadaję.
Zgadzam się z Wami; BIP SP nie jest delikatnie mówiąc najlepszy. Nie wiem dlaczego do tej pory nie korzystamy z WP, były takie przymairki.

RE: Wydział Komunikacji - godziny urzędowania - Memory - 2009-10-23 07:45

Jednak Panie Naczelniku to Pan odpowiada za jakość informacji dotyczących Pana Wydziału zamieszczonych na stronach internetowych w tym i w BIP-ie.

A z innej beczki - dlaczego Pana Wydział tak jak inne urzędy nie pracuje 1 dzień w tygodniu dłużej? Musiałem wziąć specjalnie urlop bezpłatny aby załatwić sprawę trwającą 10 minut! Niestety nie mogłem wyskoczyć z pracy na kilka minut.