Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupic tanio Nutramigen?

Rzeczywiście Nutramigen jest okropny w smaku jak i zapachu. Ja go podawałam, bo mała dostała wysypkę po Bebilonie. Ale w 7 m-cu lekarka praktycznie wymusiła na mnie zmianę na normalne mleko. Twierdząc, że alergia mogła ustąpić i miała racje.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-08-11, 14:53)Julkka napisał(a): Rzeczywiście Nutramigen jest okropny w smaku jak i zapachu.

A mi juz chyba szajba odbija. Codziennie kapie sobie ten Nutra na nadgarstek coby sprawdzic czy nie za goracy, a potem zlizuje te kilka kropel bo nie chce mi sie szukac chusteczek. I co? Zaczal mi kurka smakowac. A moze Nutra 2 jest slodszy, nie wiem. Wiem tylko, ze moj maly za nim szaleje.

I jeszcze jedno - w butelce smierdzi to prawda, a jaki jest smrod jak trzeba kasze na nim dziecku zrobic. Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Ja również szukam ale ceny sa dość wysokie.Gdzie kupić w dobrej cenie?

Odpowiedz }
Plusy od

Z tego, co się orientuję, to Nutramigen na receptę kosztuje w każdej aptece tyle samo, czyli 29,90. Przynajmniej tak było pół roku temu, kiedy córka miała chwilową przygodę z tym mlekiem.

Odpowiedz }
Plusy od

Pieluchy, zasypki, smoczki, mleko itd kupowałam online w http://www.aptekagemini.pl/

Tu link do mleka nutramigen http://www.aptekagemini.pl/nutramigen-1-...-425g.html

Odpowiedz }
Plusy od

A szukałeś może czegoś w aptekach internetowych? Jeśli chodzi o mnie to zamawiam mleko głównie przez internet. Robi się większe zamówienie raz na jakiś czas i dzięki tem jest o wiele taniej ( poza tym apteki internetowe oferują od większego zamówienia darmową dostawę....).
Na jednym mleku mozna zaoszczędzić 10-20 zł . To sporo.

Odpowiedz }
Plusy od

Apteki internetowe są o tyle wygodne, że możesz nie tylko porównać ceny, ale od razu sprawdzić skład i ewentualną ulotkę, by przekonać się czy to dla Ciebie odpowiednie. Tak jak masz opisane np. [spam]  tu prosta strona, konkretny opis i wiadomo na co warto postawić. Poszukaj czegoś takiego dla leków, o których piszesz.

Odpowiedz }
Plusy od

Sprawdź jeszcze apteki internetowe

Odpowiedz }
Plusy od

z zagranicznych aptek internetowych z dostawą do Polski mogę śmiało polecić  [SPAM] posiadają niemieckie preparaty, niedostępne w Polsce, strona i biuro obsługi też po polsku jest Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.