Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza Myjnia

Niemalże wszystkie myjnie samoobsługowe "na czas" kosztują 1zł za 45 sekund. W nocy niektóre mają dłużej za 1 zł...

Koło kauflandu trzeba się naczekać, ale warto. Mycie bez woskowania i suszenia - 10 do 12 zł. Opyla się.
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-06-04, 13:21)mirtas napisał(a): tak wiec wole jechac na myjnie za zlotowke i w domu sam sobie nalozyc wosk na sucho

Robie dkoladnie tak samo z moim nowym autkiem. Dokładnie myjką z proszkiem a potem plukanie. Recznie sam sciągne wodę a nastepnie na sucho nakładam szybki wosk w areozolu - wytrzymuje 2-3 mycia ale nakłada i poleruje się bardzo szybko.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja od jakiegoś czasu korzystam z myjni parowej https://spam i jestem jak najbardziej zadowolony.

Odpowiedz }
Plusy od

myjnia jak myjnia, co tam polecać a do czego się przyczepić
_______
spam

Odpowiedz }
Plusy od

Z tego co widzę to dużo ciekawych propozycji tutaj daliście. Do tej pory miałem jedną myjnię sprawdzoną do której zawsze jeździłem myć samochód, ale teraz to nawet mam ochotę sprawdzić te miejsca które polecacie Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.