Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o spotkaniach

(2014-06-05, 20:47)Remoo napisał(a): To daj znać gdzie i o której. Na pewno się zjawię (o ile nie będzie padało ).

Niestety muszę skorygować moje plany na niedzielny poranek. Dzisiaj rano wstałem o 5:00, po czym zrobiłem 40 km rowerem. W związku z jutrzejszą wycieczką o której wspomniałem, postanowiłem że co najmniej do 8:00 śpię głęboko.
Objechałem dzisiaj rano okolicę i niestety - mgieł i maków jak na lekarstwo. Bardziej szczegółowo - jedna większa grupa maków koło Pszczółek w kierunku na Sobowidz, druga po drodze Sobowidz - Rukosin. Szału nie ma. Zrobiło się zielono, zielono i jeszcze zielono...i to wszystko. Mało kolorów, szkoda zdrowia i migawki.
Tak więc odpadam z ewentualnego jutrzejszego wypadu.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpadam również.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

cóż... może innym razem, choć mam coraz mniejsze nadzieje Sad

Odpowiedz }
Plusy od

W niedzielę 15-go rano wybieram się na wycieczkę rowerową z aparatem.
Trasa około 60 km:

https://www.google.pl/maps/dir/54.096685...!3e1?hl=pl

Wyjazd najpóźniej 5:00. Czas trwania: od 3 do 4 godzin w zależności od ilości postojów.
Szczegóły do dogadania i wyjazd oczywiście uzależniony od pogody.
Ktoś chętny dołączyć?

Odpowiedz }
Plusy od

Chyba walnąłeś literówkę, bo pewnie miało być 6km Wink

Odpowiedz }
Plusy od

po mapie widać że to raczej bliżej 60km niż 6 Smile,
FOTOGRAFIA TAK, ONANIZM SPRZĘTOWY NIE
http://pasjonacifoto.tczew.pl

Odpowiedz }
Plusy od

Zdecydowanie nie walnąłem literówki Big Grin
6 km w 4 godziny?! Ślimaki poruszają się szybciej Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

No i znowu trzeba odwołać wypad Sad
Pogoda kiepska więc i zdjęć zapewne nie będzie. Chyba obejrzę mecz Anglia-Włochy i pośpię jutro do południa...

Odpowiedz }
Plusy od

Rock w Dunajkach z zespołem Czarne Kwiaty. Znalazłem informację, że odbędzie się tam wystawa zdjęć autorstwa Małgorzaty Małkiewicz, Kamila Hejnowskiego oraz Rafała Grzenkowskiego. Rafał co tam pokażesz, warto pojechać? Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-06-18, 08:47)Grabus napisał(a): Rock w Dunajkach z zespołem Czarne Kwiaty. Znalazłem informację, że odbędzie się tam wystawa zdjęć autorstwa Małgorzaty Małkiewicz, Kamila Hejnowskiego oraz Rafała Grzenkowskiego. Rafał co tam pokażesz, warto pojechać? Wink

Warto pojechać, bo samo miejsce to idealny plener fotograficzny - a swoje prace wystawisz na widok publiczny przy okazji kolejnej imprezy w 2015r Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Znam członków zespołów, organizatorów, będzie wielu znajomych oraz miejsce, które jest urokliwe. Będą głównie zdjęcia z imprezy z ubiegłego roku (reportażowe), jak pisze EDgar oraz troszeczkę krajobrazów. Dla mnie na pewno warto pojechać ze względu na klimat imprezy. Będę w piątek.

Odpowiedz }
Plusy od

A mógłbyś wskazać na mapie google dokładniejsze miejsce gdzie to się będzie odbywać, bo w "nadchodzących wydarzeniach" na pokazanej tam mapie, oczom mym ukazuje się tylko las Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Hehe, albo na poligon gdzieś w okolicy Kłomina/Bornego Sulinowa Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.