Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o spotkaniach

A ja się wybieram i biorę ze sobą aparat i najdłuższą lufę. Znając życie nikt nie będzie niczego sprawdzał.

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-07-25, 11:01)Remoo napisał(a): A ja się wybieram i biorę ze sobą aparat i najdłuższą lufę.

Uważaj, bo wezmą za bazooki.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Zdurnieli do reszty z tymi zakazami z powodu pseudobezpieczeństwa. Ostatnio na PGE Arenie ochroniarz na bramce też nie chciał mnie wpuścić i jeszcze chciał, żebym zdejmował obiektyw z aparatu. W końcu dał za wygraną.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Jutro (niedziela) rano planuję rowerowo - fotograficzny wypad za Wisłę.
Mapa:

https://goo.gl/maps/cuAnl

Wyjazd punktualnie 4:15 - 4:30. Powrót najpóźniej o 7:30. Jeśli będzie trochę okazji do zrobienia fotek po drodze, to trasa może ulec skróceniu.

Ktoś chętny dołączyć?
Na info czekam do godziny max. 23:00, najlepiej na telefon, ale zajrzę tutaj przed snem.

Odpowiedz }
Plusy od

Rowerowo - fotograficzny wyjazd AKTUALIZACJA

Umówiłem się z Yrkiem o 4:30 przy Lidlu na Czyżykowie. Jeśli ktoś chętny dołączyć to proszę po prostu się zjawić w w/w miejscu o poranku.

Odpowiedz }
Plusy od

A może ktoś chętny na wyjazd do Gdyni w terminie 15-18.08.2014 na zlot żaglowców ?
poniżej link
łódeczki w gdyni

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-07-28, 13:03)jaszym napisał(a): A może ktoś chętny na wyjazd do Gdyni w terminie 15-18.08.2014 na zlot żaglowców ?
poniżej link
łódeczki w gdyni

Ja chętnie ale konkretny termin trzeba obgadać. Na 99% będzie to sobota albo niedziela.

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-07-28, 15:39)Remoo napisał(a):
(2014-07-28, 13:03)jaszym napisał(a): A może ktoś chętny na wyjazd do Gdyni w terminie 15-18.08.2014 na zlot żaglowców ?
poniżej link
łódeczki w gdyni

Ja chętnie ale konkretny termin trzeba obgadać. Na 99% będzie to sobota albo niedziela.

ok.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-09-01, 11:04)tcz45 napisał(a): http://www.tcz.pl/index.php?p=1,3,0,nadc...m-Welberem

Ciekawe. Ktoś się wybiera?
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Ja raczej będę. Myślę o wystawie, bo warsztaty mnie średnio...
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

ja nie mogę praca 2 zmiana , ale chętnie bym poznał tego fotografa ...szkoda...może innym razem...ale warto pójść i posłuchać i popatrzeć...

Odpowiedz }
Plusy od

Chciałbym, ale niestety pracuję.
Co do warsztatów - za Agą: panoramy kuliste to nie moje klimaty i jakoś mnie to nie kręci...

Odpowiedz }
Plusy od

Hej. Jestem po urlopie i z miłą chęcią się z Wami spotkam. Może poniedziałek, godz. 18 w Domu Kultury na Suchostrzygach? Tyle, że trzeba sprawdzić, czy jest wolne miejsce

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-09-11, 20:10)rafgrzen napisał(a): Hej. Jestem po urlopie i z miłą chęcią się z Wami spotkam. Może poniedziałek, godz. 18 w Domu Kultury na Suchostrzygach? Tyle, że trzeba sprawdzić, czy jest wolne miejsce

nie tyle co wolne ile czy wogóle aktualne od kwietnia Sad

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.