Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LAPTOP ZA 1ZŁ OD TP

HejHo!

Co myślicie o promocji w TP z laptopem za 1zł , jak sądzicie jaki to jest laptop chodzi o wymagania ?
Opłaca się go wziąść w promocji ?
Proszę piszcie , bo nie wiem czy wziąść.

Odpowiedz }
Plusy od

HejHo! Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

Paulina26 napisał(a):jak sądzicie jaki to jest laptop chodzi o wymagania ?
wymagania względem kogo/czego?
Psy szczekają, karawana idzie dalej.

Odpowiedz }
Plusy od

Myślę, że wymaga gniazdka do ładowania. Czasem czegoś pod spód, żeby na kolanach nie trzymać.

Odpowiedz }
Plusy od

Może jakiś link do promocji?
Bo w Tczewie mało kto musi z zjepsy korzystać i niewiele osób to interesuje (bardzo słaba oferta w porównaniu do lokalnej konkurencji), ale jak podasz linka to się zerknie.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

http://www.lanpolis.pl/2011/02/06/neonet...-zl-od-tp/

Acer Aspire One D255
http://www.ceneo.pl/9354248s od 999zł

Generalnie to słaby...

Odpowiedz }
Plusy od

To nie laptop, a netbook.
Do tego Acer. Chociażby dopłacali i 200zł to się nie opłaca. Ścierwo.
Jeśli masz możliwość to lepiej weź internet z telkabu, a za zaoszczędzone pieniądze prawdziwego laptopa na raty.

Odpowiedz }
Plusy od

kamilus jak czytałem twoją poprzednią wypowiedź zastanawiałem się kiedy wyskoczysz z tym telkabem . Okazuje się , że aż tak długo nie musiałem czekać. Mogłeś jeszcze dopisać , że zawsze delektujesz się pizzą z 4PR jak przeglądasz internet na łączu telkabu...

Odpowiedz }
Plusy od

Tak cię boli to, że łącze z telkabu jest po prostu lepsze od konkurencyjnych, a pizza z 4pr wręcz konkurencji w tym mieście nie ma dla osób, które lubią pizzę, a nie drożdżówki? Idź się utop.
Żeby była jasność.
2 Mbit w tp w tej "promocji" to 89zł.
16 Mbit w telkabie to 59zł.
30zł różnicy i 2 lata lojalki. 24 * 30 = 1200zł. Za te 1200zł to będziesz mieć dużo piwa Wink
Albo część funduszy na lepszego netbooka. Albo ułamek kwoty na laptopa.
W dodatku 8x szybsze łącze. Do tego stabilniejsze (o tak - tp strasznie działa obecnie).

Trzeba być niezłym naiwniakiem żeby się skusić na tę "promocję" :/
Szczególnie, że ten sprzęt to syf. Oczywiście osły w marketach polecają Acery... Bo to tani badziew, który mają na stanie. Poniżej HP nie warto schodzić. Już nawet laptopy Asusa są zbyt kiepsko wykonane by z tego korzystać.

Odpowiedz }
Plusy od

Tym razem zgadzam się kamilusem co do TP sa i co do Telkabu.

Odnośnie laptopów i netbooków - Acer odpada Asusa netbooki są ok.
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Czyli lepiej nie brać tej promocji?

A niestety muszę z TP bo innej możliwości nie mam.

Odpowiedz }
Plusy od

Z rzeczami za złotówkę jest tak, że oddajesz całość wartości tego prezentu w podwyższonym abonamencie, który przez okres umowy bedziesz płacić.
Tak jest w przypadku tego laptopa, tak też jest w przypadku telefonu komórkowego który dostajesz przy przedłużaniu umowy. Myślisz fajnie - kosztuje tysiaka, a ci frajerzy dają mi go za 1 zł. Jednak gdy się przeliczy ile faktycznie zapłacisz za niego porównując to np z wydatkami jekie byłyby na telefon na kartę, to okazuje się, że nadpłacisz za ten cudny sprzęt 200 czy 300 zł więcej niż od razu kupiłoby sie go w sklepie.

Odpowiedz }
Plusy od

No pewnie tak jest z takimi promocyjnymi rzeczami, więc wezmę tylko przedłużenie umowy bez laptopa.
Pewnie i tak ten sprzęt tylko do przeglądania stron będzie się nadawał niż do czegokolwiek innego.

Dzięki za pomoc.

Odpowiedz }
Plusy od

Jak tylko do domu to nie ma sensu, za mały jest do komfortowego użytkowania.

Odpowiedz }
Plusy od

kazik to nie tak do końca - telefon na kartę tez musisz sobie kupić. Czasem także cena na półce sklepowej jest wyższa niż ten koszt abonamentu. A czasem po prostu taniej jest spłacać go przez 2 lata niż od razu wyłożyć kasę.
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2015 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.