tczew - tcz.pl logo
TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie oświadcza, iż nie bierze odpowiedzialności za posty, opinie, poglądy użytkowników tego forum.
Wszystkie posty użytkowników tego forum pisane i publikowane są wyłącznie na ich własną odpowiedzialność prawną.
Czy można odwołać radnego?

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy można odwołać radnego?
Autor Wiadomość
karo Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 3 228
Reputacja: 0
RE: Czy można odwołać radnego?
(2011-08-21 22:37)mieczyslaw napisał(a):  
(2011-08-21 22:36)aga_piet napisał(a):  Ale skąd wiemy, że wyborcy są niezadowoleni? Znamy jakichś? ;>

Teoretyzowałem w tym przypadku Smile

Akurat.Big Grin
2011-08-21 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
leoncjo Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 4 175
(2011-08-21 22:42)Bartłomiej Kulas napisał(a):  musiałbym sprawdzić.

Szykuje się kolejna interpelacja.
.
.
.
Wink

Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.
2011-08-21 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
piernik Offline
Starzeje się

Ilość postów: 193
coś mi się wydaje, że łatwiej odwołać radnego, niż admina Tongue
2011-08-21 23:22
kamilus Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 5 294
Reputacja: 1
Bartusiu - nikt, ale to absolutnie nikt nie zmusi mnie do szanowania takich ludzi jak ty. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.
Demokracji również nikt szanować mi nie nakaże. Jest to głupi ustrój, w którym decyduje większość (jak to mawiają - w kupie siła), a nie wiedza czy honor. Widzę jednak, że tyłkiem trzęsiesz, że znalazłoby się tylu chętnych do twojego obalenia z funkcji.Honoru nie masz za grosz.

A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!
2011-08-21 23:29
Bartłomiej Kulas Online
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 880
Jedynie głową trzęsę, a raczej kręcę jak czytam Twoje wypowiedzi Smile.
Szacunek należy się dla urzędu, nie dla osoby urząd sprawującej. Mnie nie musisz szanować, ale funkcję którą sprawuję - już tak.
2011-08-21 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
kamilus Offline
Niszczy klawiaturą

Radnego? Chyba kpisz.
Szacunek do funkcji powinna mieć osoba funkcję tę sprawująca, a ludzie mogą mieć lub też nie szacunek do konkretnych jednostek.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-08-21 23:38 przez kamilus.)
2011-08-21 23:36
Bartłomiej Kulas Online
Niszczy klawiaturą

Po anty systemowej osobie niczego innego bym się nie spodziewał Smile. Ale masz prawo mieć takie zdanie. Ja to szanuje.
2011-08-21 23:37
kamilus Offline
Niszczy klawiaturą

Jakiej antysystemowej? Jeżeli już to jestem zwolennikiem sensownego systemu, a nie demokracji w obecnej formie, gdzie głupsi decydują o losach mądrzejszych (dwóch żuli ma więcej do powiedzenia niż jeden profesor). Do anarchisty mi bardzo daleko. Chyba nie rozumiesz słów, których używasz.

2011-08-21 23:39
taki-jeden Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 1 273
(2011-08-21 23:33)Bartłomiej Kulas napisał(a):  Mnie nie musisz szanować, ale funkcję którą sprawuję - już tak.

No znowu poniosło Bartka...

Może uświadomię koledze radnemu że jest radnym tylko dlatego że na karcie wyborczej widniał Bartłomiej Jan kulas a wyborcy chcieli Jankowi dać szansę w samorządzie , bo ten obciach jaki Nam urządza na Wiejskiej...

Więc Bartku zajmij sie konkretniej pracą radnego , nie daj się szczuć na tym forum, (po za tym zaprzyjaźnij się z jakimś z adminów) bo cięgi tutaj dostajesz niesamowite... ale z czegoś to wynika , ludzie nie lubią jak ktoś podszywa się pod kogoś innego , celowo nie prowadziłeś kampanii wyborczej aby pomylono cię z Twoim tatusiem, a teraz wstawiasz teksty typu "szanuj urząd przez ze Mnie reprezentowany"

Ale mam nadzieję żę pokażesz że w przeciwieństwie do twojego taty potrafisz cokolwiek zrobić (namacalnego dla tego miasta-może jakiś nowy plac zabaw na os.Staszica , Starym Mieście czy Czyżykowie, a może tatuś ufunduje dla miasta taki plac zabaw , bo zimowego "ORLIKA" to powinien w Warszawie już dawno wynegocjowac dla Tczewa-pseudo poseł koalicji rządzącej).
2011-08-22 09:05
Bartłomiej Kulas Online
Niszczy klawiaturą

Taki-jeden - niestety to co napisałeś nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Celowo prowadziłem kampanię wyborcza, aby nikt nie pomylił mnie z ojcem

Jestem przekonany, że lwia część z tych 202 osób które na mnie zagłosowały, zdawała sobie sprawę, że Bartłomiej to nie Jan. Co do drugiego imienia to już pachnie groteską. Nie tylko ja miałem drugie imię na liście wyborczej. Zapewne też nie byłem jedynym kandydatem który miał drugie imię po ojcu.

Swoją drogą ciekawe, czy jak Jan Kulas zostanie ponownie Poseł na Sejm, to czy ktoś zarzuci, że to tylko dlatego, że pomylono go z synem Radnym Kulasem. Przykład oczywiście ironiczny - ale obrazuje bezsensowność takiego toku myślenia.
2011-08-22 10:42
staromieszczanin Offline
Zestarzał się na forum

Ilość postów: 436
yhym, na pewno każdy, kto na Ciebie zagłosował wrzucił ten głos, bo wiedział, że masz wiele do powiedzenia i wiele możliwośći w Radzie Miasta. Na liście było parę innych osób mniej więcej w Twoim wieku, które jednak odpadły, pewnie dlatego, że nie miały tak wspaniałej kampanii wyborczej, a nie dlatego, że mają dość znane w Tczewie nazwisko. Nie oszukujmy się - ludzie nie interesują się zbytnio tym, na kogo głosują, głosują raczej na komitety wyborcze, ale dalej możesz myśleć, że te 200 głosów to celowo na Ciebie poszło.
PS. Co do szacunku do urzędu rady miasta - to jakiś nieśmieszny żart, czy tak na serio?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-08-22 11:16 przez staromieszczanin.)
2011-08-22 11:16
robak Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 2 372
(2011-08-21 22:42)Bartłomiej Kulas napisał(a):  bla bla bla...

Natomiast odwołanie kogoś w powszechnym głosowaniu to absurd. Ktoś z suchostrzyg zagłosuje przeciwko mnie, bo np. zajmuję się bałaganem na Królowej Jadwigi - w moim okręgu, a nie w jego okręgu np. na Bajkowym. Absurd.

W składanym oświadczeniu/ ślubowaniu wyraźnie jest napisane, że pełni się funkcję radnego dla całej społeczności miasta, a nie konkretnego okręgu, w którym się kandydowało

i jako mieszkaniec miasta mam pełne prawo wyrażać swoją dezaprobatę dla zachowania/ pracy tego czy innego radnego

nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski
2011-08-22 11:22
Znawczyni_Bikini
Unregistered

(2011-08-21 23:33)Bartłomiej Kulas napisał(a):  ...Mnie nie musisz szanować, ale funkcję którą sprawuję - już tak.

Kompletna bzdura Smile nikogo ani niczego nikt nie musi szanować. Zarówno osoba jak i funkcja na szacunek musi sobie zasłużyć. To taka sama bzdura jak tzw. zawody zaufania publicznego. Nie można z definicji uznać, że ktoś, kto pełni określoną funkcję lub wykonuje dany zawód powinien być darzony szacunkiem tylko dlatego, że ową funkcję pełni czy też ten zawód wykonuje. To zdecydowanie za mało. Każdy inteligenty i zdolny do samodzielnego myślenia człowiek z tym się zgodzi.

(2011-08-22 10:42)Bartłomiej Kulas napisał(a):  Taki-jeden - niestety to co napisałeś nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Celowo prowadziłem kampanię wyborcza, aby nikt nie pomylił mnie z ojcem

Jestem przekonany, że lwia część z tych 202 osób które na mnie zagłosowały, zdawała sobie sprawę, że Bartłomiej to nie Jan. Co do drugiego imienia to już pachnie groteską. Nie tylko ja miałem drugie imię na liście wyborczej. Zapewne też nie byłem jedynym kandydatem który miał drugie imię po ojcu.

Masz prawo do swoich przekonań, lecz powinieneś mieć świadomość, że Twoja ignorancja może być ich przyczyną. Jesteś w niesamowitym błędzie. Nie twierdzę, że wszyscy, którzy na Ciebie zagłosowali, nie byli świadomi, że Jaś to nie Jan Smile ale powszechna "zdolność" ludzi do mylenia oryginału z podróbką dowodzi, że bardzo łatwo w ten sposób wprowadzić ich w błąd. W taki sam sposób dostali się właśnie do sejmu: Łukasz Tusk, 22-letni technik agrobiznesu spod Namysłowa, 22. na liście PO, oraz Jan Religa, 62-letni emerytowany inżynier chemik z kędzierzyńskich Zakładów Azotowych – 13. na liście PiS, a także Jerzy Gosiewski, 55-letni leśnik spod Mrągowa.

http://www.rp.pl/artykul/64591.html oraz http://www.tvp.info/magazyn/po-godzinach...ow/1585662
2011-08-22 11:31
Zacytuj ten post w odpowiedzi
taki-jeden Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 1 273
No ale Bartłomiej tego nie rozumie...

P.S Niech Mi ktos powie dlaczego miałby byc wybrany tata Jan na posła w kolejnej kadencji ?

Jedna namacalna zasługa ?
2011-08-23 08:24
aga_piet Offline
Moderator

Ilość postów: 6 573
Reputacja: 2
Zapytaj tych, którzy nań głosują. Nie miej pretensji do taty.

Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki
2011-08-23 08:58
Odpowiedz