Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

Ankieta: Głosuję na :
Ankieta jest zamknięta.
Odya
20.00%
12 20.00%
Urban
11.67%
7 11.67%
Smoliński
3.33%
2 3.33%
Kulas
3.33%
2 3.33%
Piłat
0%
0 0%
kandydata spoza Tczewa Sad
61.67%
37 61.67%
Razem 60 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głosujemy na tczewiaków:

W wyborach do Sejmu RP zagłosuję na:

Odpowiedz }
Plusy od

nie tczewiakaSmile Nie ma dla mnie znaczenia czy mój kandydat jest z Tczewa czy nie. W tym roku mam zamiar "sprawdzić" przeszłość kandydata, jego ugrupowania oraz to co mi wciskają czytaj kłamią).

Generalnie jestem nastawiony negatywnie do wyborów. Jednak wiem, że zostając w domu zrobię jeszcze gorzej. W ten sposób daję zielone światło obecnie będącym na świeczniku (zarówno partii rządzącej jak i opozycji) na dalsze poczynania.
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Pierwsze słyszę, ze jest ktoś taki jak "tczewiak". Tego sformułowania nagminnie używał w wyborach samorządowych pewien kandydat na Prezydenta. Zajął chyba ostatnie miejsce. Jeśli już to Tczewianin. Na kogo ja zagłosuję to chyba mówić nie muszę Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-28, 22:45)Bartłomiej Kulas napisał(a): Pierwsze słyszę, ze jest ktoś taki jak "tczewiak". Tego sformułowania nagminnie używał w wyborach samorządowych pewien kandydat na Prezydenta. Zajął chyba ostatnie miejsce. Jeśli już to Tczewianin. Na kogo ja zagłosuję to chyba mówić nie muszę Smile

na nieudacznika?

Odpowiedz }
Plusy od

A jest jakiś udacznik? [Obrazek: shock.gif]
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-28, 22:51)aga_piet napisał(a): A jest jakiś udacznik? [Obrazek: shock.gif]

pesymistka,

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-28, 22:45)Bartłomiej Kulas napisał(a): Pierwsze słyszę, ze jest ktoś taki jak "tczewiak". Tego sformułowania nagminnie używał w wyborach samorządowych pewien kandydat na Prezydenta. Zajął chyba ostatnie miejsce. Jeśli już to Tczewianin. Na kogo ja zagłosuję to chyba mówić nie muszę Smile

Bartłomieju, nie ucz nauczonychBig Grin
Kolokwialnie można powiedzieć tczewiak, NIGDY Tczewianin.

Odpowiedz }
Plusy od

tczewiak, tczewiok, kociewiak, kociwiok - pamiętaj, gdzie mieszkasz, Bartku.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

A udział w ankiecie ma być zgodny z kodeksem wyborczym, czy z możliwościami stworzonymi przez ankietera (ile ptaszków można postawić)?

Odpowiedz }
Plusy od

Na kandydata spoza Tczewa, spoza gównianych partii.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

To Bartoszu zmarnujesz swój głos.

Przecież twój tata NIC nie zrobił przez te cztery lata !

A wypisując w ulotce informacyjnej że "Brał udział w obronie Tczewa przed powodzią i podjęciu decyzji o budowie rekawa wodnego" czy "pozyskania dla Tczewa inwestora do SSE"

Żenujące (sam brałem udział w akcji ratowania Tczewa przed powodzią - Kulas nawet worka nie dotknął).

A z tym inwestorem to już z krzesła spadłem ...

NO KOMENTS !

Odpowiedz }
Plusy od

Nie !
To trzeba komentować !
Mnie rozwalił tekst z ulotki, cyt:
"*przekonanie Ministerstwa Zdrowia do wsparcia Szpitala Tczewskiego w kwocie 10,6 miliona złotych, w ramach tzw. Planu "B""

Jak Jasiu przekonał całe ministerstwo ?
Przecież on sam siebie nie może przekonać Sad
Przecież go nawet do przedpokoju nie wpuścili, a o szpital w Tczewie i Starogardzie zabiegał Sławek Neumann.

Odpowiedz }
Plusy od

Panowie i panie, jeśli tak uparcie promujemy poselstwo rodem z Tczewa, liczę bardziej na kampanię pt. "Co zrobię? Co uważam za ważne dla lokalnej społeczności?" No chyba, że kandydaci mają aspirację podłączenia się do centralnego szamba i obrzucania się nawzajem fekaliami i otwierania szaf z zimnymi trupami.

Igrzyska w centralnym szambie widzimy codziennie w TV, więc, drodzy kandydaci, Wasze "szoł" będzie miało co najwyżej poziom powiatowego festynu. Nie dorównacie, nie ta liga.

Niech każdy reklamuje siebie, ludzie nie potrzebują zastępstwa w wyciąganiu wniosków i dokonywaniu ocen.

Odpowiedz }
Plusy od

i tak z dwojga złego zagłosowałbym na kulasa, panie urban. on mi przynajmniej nie truje na forum farmazonów
obcują tu obcy wyobcowani ludzie

w przyspieszone tryby życia wchodzę, ja piechotą nie chodzę

brzuchem do góry, dzień, który był ponury jest non stop kolor jak kolorowe mury

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-29, 12:01)rudy napisał(a): i tak z dwojga złego zagłosowałbym na kulasa, panie urban. on mi przynajmniej nie truje na forum farmazonów
...bo nie potrafi ¿¿¿
Zgadzam sie z Danielem, ale trzeba prostowac, co sie da.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.