tczew - tcz.pl logo
TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie oświadcza, iż nie bierze odpowiedzialności za posty, opinie, poglądy użytkowników tego forum.
Wszystkie posty użytkowników tego forum pisane i publikowane są wyłącznie na ich własną odpowiedzialność prawną.
Galeria Kociewska

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria Kociewska
Autor Wiadomość
karo Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 3 197
Reputacja: 0
RE: Galeria Kociewska
Będzie płatny po 3 lub 4 godzinach, zapobiegawczo, żeby dojezdżający pociągami nie blokowaliSmile

Czynny do późnej nocy, zamykany godzinę po ostatnim seansie.

Wczoraj w tetce inwestor zapodawałSmile
2011-12-08 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
To_masz Offline
Starzeje się

Ilość postów: 224
(2011-12-08 13:34)karo napisał(a):  Wczoraj w tetce inwestor zapodawałSmile

Zapodał też niestety, że KFC nie będzie Sad to raczej wina KFC - chcieli, żeby był tzw. "drive" jak w McD...szkoda. W sumie to ich strata, widać nie było miejsca żeby to zrobić.

Widać też i słychać z wywiadu w Tetce, że p. Inwestor to konkretny biznesmen i galeria będzie trzymać poziom. Nie ma KFC, ale Empik i Kino jest Smile I za to ma duży plus ode mnie, bo przecież takie rozmowy z najemcami to nie był łatwy kawałek chleba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-12-10 01:42 przez To_masz.)
2011-12-10 01:34
robak Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 2 372
z listy najemców wynika, że już wcale nie będzie potrzeby wyjazdu na zakupy do Gdańska - SMYK, Sphinx i kilku innych; mam rozkłady pomieszczeń zajmowanych przez poszczególnych najemców i jeśli nie wycofają się z inwestycji, to naprawdę będzie to wysoki poziom

ciekawy jednak jestem czy ludzie będą korzystali z "naszego" kina i zakupy będą dokonywali tutaj, czy też będą jeździli do Gdańska, bo IKEA, Decathlon, Media Markt itp?

wiele firm, w których zakupy dokonuję w 3mieście, będzie miało swoje punkty tutaj, osobiście zaoszczędzę co najmniej 2 godziny na dojeździe oraz kaskę na paliwo

Galeria Kociewska - zdecydowanie TAK Smile

nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski
2011-12-10 09:18
Gród Sambora Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 833
Jak nie KFC to pewnie co innego bedzie

robak wszystko zależy od asortymentu sklepów w Kociewskiej. A o kino jestem spokojny bo szkoły nie będą juz musiały jeździć do Gdańska, a i reszcie mieszkańców też wypad do kina nie będzie pochłaniał tyle czasu i pieniędzy.
2011-12-10 11:14
To_masz Offline
Starzeje się

Ilość postów: 224
(2011-12-10 09:18)robak napisał(a):  ciekawy jednak jestem czy ludzie będą korzystali z "naszego" kina i zakupy będą dokonywali tutaj, czy też będą jeździli do Gdańska, bo IKEA, Decathlon, Media Markt itp?

A dlaczego nie mają skorzystać? Z tego, co wiem Kina Helios trzymają również poziom, jako mieszkaniec miasta będę z niego korzystał. Nie mam zamiaru wydawać pieniędzy w Gdańsku, jak mogę je zostawić w Tczewie. Podróż do Gdańska PKP to dla mnie średnia przyjemność, bo dojeżdżam tam i pracuję w 3mieście, tak samo jak wielu tczewian. Galeria Kociewska to jest to, czego brakowało.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-12-10 14:41 przez To_masz.)
2011-12-10 14:27
robak Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 2 372
ja również oczekuję na otwarcie tej inwestycji, i jeśli będę planował zakupy, na pewno wezmę pod uwagę galerię

napisałem o tych osobach, które postrzegają Gdańsk jako coś lepszego; dla przykładu - znam kilka pań, które korzystają z NATURE HOUSE - i wolą jeździć do Gdańska, niż załtwić to samo w Tczewie - oszczędność czasu i pieniędzy; ich odpowiedź - no ale to zawsze Gdańsk!

w Galerii Kociewskiej będzie większość znanych sieciowych sklepów - jedzenie, komórki, ciuchy, buty, zabawki, kosmetyki - a zatem powinno to spełnić oczekiwania większości - ciekaw jestem czy "to nie Gdańsk" przyjmie się na stałe

nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski
2011-12-10 14:55
Gród Sambora Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 833
Jeśli Helios daje rade w Gdańsku z duża konkurencją to w Tczewie chyba tymbardziej da rade Smile
2011-12-10 14:58
taki-jeden Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 1 221
Reputacja: 1
Spokojnie . Jak wszystko bedzie szło tak jak obecnie to inwestor zdecyduje się na drugi etap.

Już są sieci którym podziękowano ze względu na brak miejsca.
Obecna galeria przypomina powierchnią najmu galerię alfa w Gdańsku ale po dobudowaniu piętra to bedzie spokojnie jak Manhatan we wrzeszczu czy prawie jak "Bałtycka" w Gdańsku Wink...

zaszalałem hehe
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-12-10 15:49 przez taki-jeden.)
2011-12-10 15:47
ProxX Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 1 774
Oo, to rozumiem, że jest możliwość podniesienia galerii o kolejny poziom Smile Ciekawe czy to nastąpi i kiedy. Dużo pewnie będzie zależeć od miesięcznego ruchu i obrotu sklepów.
2011-12-10 17:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
MTTczew Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 1 046
Z tego co pisali na samym początku jeszcze przed budową samego węzła, była zakładana możliwość rozbudowy Wink

Zieleń dla tczewian
2011-12-10 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
MTTczew Offline
Niszczy klawiaturą

Obejrzyjcie sobie na tetce o galerii (rozmowa o z 7 grudnia od minuty 27;30) będzie wjazd do galerii od strony Gdańskiej miedzy 1 budynkiem a 2.... chaos zapanuje ogromny. [Obrazek: kongo.jpg]

Zieleń dla tczewian
2011-12-11 00:28
Przepiura Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 2 211
A postawią tam światła? Tak czy siak, piesi pozdrawiają zmotoryzowanych Big Grin

Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.
2011-12-11 00:30
MTTczew Offline
Niszczy klawiaturą

Nie wiem ale... Gdańską omijać z daleka.

Zieleń dla tczewian
2011-12-11 00:35
Przepiura Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 2 211
W sumie chyba da się też wjechać do Galerii tę drogą koło cmentarza, to może nie będzie tak źle.

Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.
2011-12-11 00:38
MTTczew Offline
Niszczy klawiaturą

Wjazd wg kolesia ma być od strony Gdańskiej... koliduje wtedy z ruchem pks, zkm i regio itd.

Zieleń dla tczewian
2011-12-11 00:39
Odpowiedz