tczew - tcz.pl logo
TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie oświadcza, iż nie bierze odpowiedzialności za posty, opinie, poglądy użytkowników tego forum.
Wszystkie posty użytkowników tego forum pisane i publikowane są wyłącznie na ich własną odpowiedzialność prawną.
Jaki operator ? - Tel. komórkowe

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki operator ? - Tel. komórkowe
Autor Wiadomość
Bartezik Offline
Starzeje się

Ilość postów: 135
Reputacja: 0
RE: Jaki operator ? - Tel. komórkowe
(2012-01-11 11:35)Małgo napisał(a):  U mnie juz cała rodzinka w playu siedziWink
więc rozmawiamy bez ograniczeń
Mają najkorzystniejsze oferty.
Też byłam kiedys w orange parę lat i wiem,że nie doceniają klienta,niema żadnych zniżek, rabatów dla swoich stałych klientów.
Play pokrywa koszta oraz załatwia formalności przeniesienia numeru, dodatkowo masz za przeniesienie rabat przez 3 lub 6 miesięcy,płacisz tylko połowę abonamentu.
Także się nie zastanawiaj lukee.
pozdrawiam

Czy to oznacza , ze majac umowe z Orange wazna jeszcze pol roku , moge teraz przeniesc numer do Play i oni pokryja koszty zerwania/wypowiedzenia umowy ??
2012-01-11 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
lukee Offline
Administrator

Ilość postów: 3 500
Reputacja: 1
(2012-01-11 12:15)Bartezik napisał(a):  
(2012-01-11 11:35)Małgo napisał(a):  U mnie juz cała rodzinka w playu siedziWink
więc rozmawiamy bez ograniczeń
Mają najkorzystniejsze oferty.
Też byłam kiedys w orange parę lat i wiem,że nie doceniają klienta,niema żadnych zniżek, rabatów dla swoich stałych klientów.
Play pokrywa koszta oraz załatwia formalności przeniesienia numeru, dodatkowo masz za przeniesienie rabat przez 3 lub 6 miesięcy,płacisz tylko połowę abonamentu.
Także się nie zastanawiaj lukee.
pozdrawiam

Czy to oznacza , ze majac umowe z Orange wazna jeszcze pol roku , moge teraz przeniesc numer do Play i oni pokryja koszty zerwania/wypowiedzenia umowy ??

Możesz szukać nowego operatora 90dni przed zakończeniem umowy z obecnym. Play pokrywa koszty przeniesienia numeru, a nie zerwania umowy.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem
2012-01-11 12:16
ProxX Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 1 774
(2012-01-10 23:39)karo napisał(a):  ProxX - 550 minut do WSZYSTKICH sieci?! Nie chce mi się wierzyć.
Interesuje mnie to, bo myślę o zmianie operatora, ale bliskie mi osoby mają w Orange.

Tak, mają promocje obecnie dla osób przenoszących numer, za 59 zł dostajesz 550 minut + 100 dodatkowych co miesiąc na 6 miesięcy jeżeli zrobisz to przez internet

http://www.play.pl/pl/promocja/przejdz-d...index.html

Oferta bez internetu w pakiecie.

Co do kosztów to załatwia wszystkie formalności. Przyjeżdża kurier z wypowiedzeniem umowy starej sieci, z pismem o przeniesieniu numeru oraz z nową umową, kartą i telefonem. I to wszystko co człowiek musi wykonać. Z telefonu można od razu korzystać, karta jest na tzw "oczekującym" i można z niej również korzystać natomiast nie ma żadnych minut i jest losowy numer. Kiedy wygasa stara umowa numer zostaje w nocy przenoszony na posiadaną kartę. Reset telefonu i mamy nowy numer z abonamentem. Tak jest w teorii Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-01-11 13:21 przez ProxX.)
2012-01-11 13:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
lukee Offline
Administrator

Ja tylko czekam aż cesja wejdzie w życie ... Angry

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem
2012-01-11 13:19
kamilus Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 5 270
Reputacja: 2
(2012-01-11 13:13)ProxX napisał(a):  
(2012-01-10 23:39)karo napisał(a):  ProxX - 550 minut do WSZYSTKICH sieci?! Nie chce mi się wierzyć.
Interesuje mnie to, bo myślę o zmianie operatora, ale bliskie mi osoby mają w Orange.

Tak, mają promocje obecnie dla osób przenoszących numer, za 59 zł dostajesz 550 minut + 100 dodatkowych co miesiąc na 6 miesięcy jeżeli zrobisz to przez internet

http://www.play.pl/pl/promocja/przejdz-d...index.html

Oferta bez internetu w pakiecie.

Co do kosztów to załatwia wszystkie formalności. Przyjeżdża kurier z wypowiedzeniem umowy starej sieci, z pismem o przeniesieniu numeru oraz z nową umową, kartą i telefonem. I to wszystko co człowiek musi wykonać. Z telefonu można od razu korzystać, karta jest na tzw "oczekującym" i można z niej również korzystać natomiast nie ma żadnych minut i jest losowy numer. Kiedy wygasa stara umowa numer zostaje w nocy przenoszony na posiadaną kartę. Reset telefonu i mamy nowy numer z abonamentem. Tak jest w teorii Smile
Nie trzeba przez internet Wink Wystarczy konkretny konsultant z uprawnieniami Tongue
Co polecam.

A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!
2012-01-11 14:56
ProxX Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 1 774
Można i tak Big Grin A da się uzyskać coś więcej niż na stronie ?TongueTongue
2012-01-11 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
lukee Offline
Administrator

kamilus, jak Twój konsultant/ka załatwi mi playstation 3 za 249zł przy abon. 59zł to nawet przejadę się do tego Gdańska Big Grin

Stanisław Lem
2012-01-11 16:19
Roniacz Offline
Zestarzał się na forum

Ilość postów: 270
Z dniem 4 luty przenosi sie mój numer do Play po 6 latach w Orange. Obecny jeszcze operator proponował mi za przedłużenie umowy tylko 280 minut (po 6latach) a w Play dostałem ich 550 przy abonamencie 59zł a tel Nokia 500 z głośnikiem za 1zł na starcie. Nie miałem się co namyślać i porzucić przyzwyczajenia Smile

Roniacz pozdrawia Wink
2012-01-11 17:12
fck Offline
Starzeje się

Ilość postów: 226
lukee - polecaj sieć innym by mieli łącznie 250zł abonamentu to ps3 dostaniesz za 1zł Smile
2012-01-11 17:31
Bartezik Offline
Starzeje się

Dana osoba musi potwierdzic , ze przechodzi do tej sieci z Twojego polecenia , czy na jakiej zasadzie to dziala ?
2012-01-11 17:55
fck Offline
Starzeje się

Ilość postów: 226
Kiedyś nie musiała, teraz są większe kontrole.
2012-01-11 18:00
Bartezik Offline
Starzeje się

(2012-01-11 18:00)fck napisał(a):  Kiedyś nie musiała, teraz są większe kontrole.

czyli na jakiej zasadzie to dziala ? Konkrety poprosze Smile
2012-01-11 18:05
lukee Offline
Administrator

(2012-01-11 18:05)Bartezik napisał(a):  
(2012-01-11 18:00)fck napisał(a):  Kiedyś nie musiała, teraz są większe kontrole.

czyli na jakiej zasadzie to dziala ? Konkrety poprosze Smile

Kiedyś już próbowałem, ale mi nie wyszło z tym polecaniem Tongue

Bartezik: ja miałem specjalny kupon od Play, na który wpisałem osoby, które zamierzały przejść do Play (łącznie z ich numerami tel.). Następnie kupon oddajesz do Play i oni dzwonią do tych osób z ofertą. Jeśli te osoby zdecydują się na abonamenty za łączą kwotę 250zł to play3 jest Twój za 1zł.

Stanisław Lem
2012-01-11 18:10
yo!3k Online
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 766
Bierz Play!
Ja bylem w Plusie 10 lat!
oferowali mi nedzne pakiety z ulotki...;]
Nie dosc wlasnie, ze tez musialem robic cesje (ktore bylo platne 40zl - chyba tyle) to pozniej musialbym wziac wyzszy abonament od dotychczasowego:
czyli 250 min + 100 min za przejscie za 79zl!
internet (bo liczylem tylko na smartfony) pakiet 250 MB za dodatkowe 11zl!

dodatkowo musialem zmienic na miesiac abonament na taryfe syberyjska gdzie za 90zl mialem 150 min!

Play za przejscie dal mi:
- 650 min do wszystkich!
- + 100 min do wszystkich na 6 miesiecy. Czyli razem 750 min!
- Na zawsze darmowe do Play.
- 1 GB transferu na internet
w tym darmowe wejscia na Facebooka i NK
- przez pierwsze 3 miesiace abonament za 50% ceny.

Wszystko to w abonamencie za 75zl miesiecznieWink

pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie... Smile
2012-01-11 18:21
Piekarz Offline
Starzeje się

Ilość postów: 163
Jak to fajnie się czyta kiedy sie przerabialo to samo i dodatkowo wybralo tą samą drogę - też po 10 latach w bylej Erze. Odpowiedź jest jedna - play
2012-01-11 19:25
Odpowiedz