tczew - tcz.pl logo
TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie oświadcza, iż nie bierze odpowiedzialności za posty, opinie, poglądy użytkowników tego forum.
Wszystkie posty użytkowników tego forum pisane i publikowane są wyłącznie na ich własną odpowiedzialność prawną.
Zespół na wesele

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zespół na wesele
Autor Wiadomość
123456 Offline
Dopiero zaczął
**

Ilość postów: 13
Reputacja: 0
Zespół na wesele
Panowie,

Ze spokojem szukałem sobie zespołu na wesele, jednak termin ślubu uległ diametralnej zmianie no i teraz mam tylko 6 miesięcy do ślubu. Szukam dobrego zespołu, niekoniecznie z Tczewa. Możecie szczerze kogoś polecić?

Pozdrawiam,
2012-01-15 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Bad_boy_17 Offline
Starzeje się

Ilość postów: 177
RE: Zespół na wesele
ja polecam zespół Drossle Smile
2012-01-15 22:48
kaul Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 1 789
Chyba sobie żartujesz z Dro(p)slami...

blog który cieszy
2012-01-15 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
KeBi Offline
Zestarzał się na forum

Ilość postów: 578
Reputacja: 1
Drossele mają dobrą opinię jeśli chodzi o robienie "szoł" na imprezie. Potrafią poderwać ludzi do zabawy. Mi oni również nie podjeżdżają właśnie z tego powodu, że to całe ich "szoł" zajeżdża Disco Polo Live...
Ponadto wątpię żeby mieli wolne termniny na 2012...

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my."
Henry Ford.
2012-01-15 23:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
acid Offline
Zestarzał się na forum

Ilość postów: 499
...krawczyk band...grali u mnie...wszyscy super zadowoleni....
2012-01-16 17:17
KeBi Offline
Zestarzał się na forum

Yoooo.. Rafał wymiata :-) Też się nad nimi zastanawiamy.

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my."
Henry Ford.
2012-01-16 18:22
Bad_boy_17 Offline
Starzeje się

(2012-01-15 23:41)KeBi napisał(a):  Drossele mają dobrą opinię jeśli chodzi o robienie "szoł" na imprezie. Potrafią poderwać ludzi do zabawy.

To chyba dobra cecha ? Wydaje mi się ze wesele wiąże się z niezapomniana zabawą do rana, ciekawymi konkursami i dobrze poprowadzonymi oczepinami Smile
2012-01-16 21:00
darssssha Offline
Początkujący
*

Ilość postów: 8
a ja polecam zespół R.S.R. grali u mnie na weselu we wrześniu 2011 i naprawdę polecam Wink
A to adres ich stronki http://www.rsr.com.pl/
a Drossli mimo tego, że na początku byli to moi faworyci nie polecam
na studniówki ok ale nie na wesele ;P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-01-16 22:55 przez darssssha.)
2012-01-16 22:53
aga_piet Offline
Moderator

Ilość postów: 6 501
Reputacja: 2
Studniówka przy disco polo? [Obrazek: facepalm.gif]

Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki
2012-01-16 23:00
Julkka Offline
Zestarzał się na forum

Ilość postów: 464
Ja byłam na weselu z dj'em Godziną, nie powaliło mnie na kolana,
Na weselu wole tańczyć przy "jestem szalona" niż piosenkach Lady Gagi. Nie wspomnie o starszej ekipie, która nie wiedziała w ogóle jak i co tańczyć, więc przesiedziała wesele
2012-01-16 23:14
KeBi Offline
Zestarzał się na forum

(2012-01-16 21:00)Bad_boy_17 napisał(a):  
(2012-01-15 23:41)KeBi napisał(a):  Drossele mają dobrą opinię jeśli chodzi o robienie "szoł" na imprezie. Potrafią poderwać ludzi do zabawy.

To chyba dobra cecha ? Wydaje mi się ze wesele wiąże się z niezapomniana zabawą do rana, ciekawymi konkursami i dobrze poprowadzonymi oczepinami Smile

Jasne że dobra cecha, ale nie każdemu taki klimat/styl jak oni reprezentują odpowiada. Ja z moją partnerką stwierdziliśmy, że nie chcemy discopolowców. Wolimy ZESPÓŁ który zagra również discopolo...

Henry Ford.
2012-01-16 23:56
Bad_boy_17 Offline
Starzeje się

No dobrze Smile Ja tylko podałem propozycje pewnego zespołu Smile Jednym będzie odpowiadał innym nie
2012-01-17 19:46
Liberacki Offline
Starzeje się

Ilość postów: 198
Ciężka sprawa z dobrym zespołem zależy jeszcze jaka kwota wchodzi w grę bo są zespoły które grają za 1500zl a są takie które grają za 10000zł, ja byłem w zeszłym roku na 3 weselach, jedno z DJ który bardzo fajnie grał. dwa z zespołami gdzie jeden zespół był totalną porażka specjalnie nagrałem filmik bo by mi znajomi którzy śpiewają w zespołach nie uwierzyli że coś takiego istnieje, a drugi zespół był spoko, ale jak już pisałem dużo zależy od kasy jak zawsze.

liberacki-tczew
2012-01-18 21:05
Julkka Offline
Zestarzał się na forum

Ilość postów: 464
A ja chciałam mieć Drossli.. ale za późno zdecydowaliśmy się na datę (4 m-ce na organizację), mieli termin zajęty.
2012-01-18 23:45
123456 Offline
Dopiero zaczął
**

Ilość postów: 13
Ja również nie mam za dużo czasu dlatego szukam pomocy u osób które znają się bardziej ode mnie, bądź mają większe doświadczenia słuchowe jeśli chodzi o zespoły.

Macie może oprócz Drossli i Krawczyk Band, którzy niestety w interesującym mnie terminie nie mają wolnego, jakieś propozycje?

Pozdrawiam,
2012-01-18 23:56
Odpowiedz