Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okna pcv - ale jakie?

Temat poruszany już pewnie wiele razy, ale spory problem jest to dla nas. Chodzi o typową rozmiarówkę - obecnie mamy drewniane, ale chcemy wymienić na pcv ze względu na większą izolację termiczną. Czym należy kierować się wybierając okna pcv?
Wolę popytać zwykłych użytkowników niż sprzedawców.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Póki co, nie wstawił żadnego linka więc wszystko ok Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Nowy spamer na naszym forumSmile
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-11-04, 13:51)Memory napisał(a): Nowy spamer na naszym forumSmile

Dlaczego uważasz @geo za spamera? Przecież to user z pokaźną ilością merytorycznych wypowiedzi. Zasłużony dla tego forum.

Odpowiedz }
Plusy od

A co powiecie o Okonoplast oraz czy Eko-Plast? Czy pod względem jakości jest znaczna różnica?

Odpowiedz }
Plusy od

Musiałem po roku wymienić - skrzydła wypaczyły się i nie dało się otwierać w poziomie.
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Odradzam: oknnoplast i eko-plast klamki ciężko chodzą, kleszczą się, okno przy otwieraniu i uchylaniu wydaje bardzo głośne trzaski podejrzewam że to system dźwigni się kleszczy w ramie okiennej. Do tego bardzo wiele zakamarków utrudniających utrzymanie czystości. Zdarza się ze po zmianie ustawienia klamki z uchylenie na pełne otwarcie system nie zadziała i okno wisi na jednym zawiasie a skrzydło duże więc jest to bardzo niebezpieczne, trzeba wtedy zamknąć całkowicie okno i dopiero powoli przesuwać klamkę do pozycji otwarte. Kolejny problem to serwis, który jest bardzo nieprofesjonalny nie potrafią naprawić usterki w bardzo nieuprzejmy sposób twierdząc, iż zwyczajnie obsługa okna mnie przerasta. jestem niezadowolona i stanowczo odradzam

Odpowiedz }
Plusy od

Czy Pacek i kers to ta sama osoba? Zawsze się wzajemnie dopingują

Odpowiedz }
Plusy od

Nie, po po prostu wchodzę w najnowsze wypowiedzi i udzielam się w każdym wątku. Na tym forum jest wiele osób które wzajemnie się adorują ;]

Odpowiedz }
Plusy od

Odgrzbuję stary temat, może jeszcze ktoś tu zagląda Big Grin
Kogo polecacie jeżeli chodzi o okna do domu?
Vetrex, Drutex, kto tam jeszcze jest?

Odpowiedz }
Plusy od

(2019-10-02, 07:47)geo napisał(a): Odgrzbuję stary temat, może jeszcze ktoś tu zagląda Big Grin
Kogo polecacie jeżeli chodzi o okna do domu?
Vetrex, Drutex, kto tam jeszcze jest?

ja zagladam i mimo szczerej niecheci do helikopterow to odpowiem Big Grin  bo jestem na topie z tematem,
Vetrex to najwyzsza polka w calej polsce,zdobywca najwyzszych miejsc na wszelakich konkursach ale tez drogie jak cholera
oknoplast prawie jak vertex i maja ladne okna o nazwie pixel
jest jeszcze u nas adams i ich okna mam, okna sa dobre ale monterzy z naszego lokalnego punktu sprzedazy to powinni w afryce pracowac
drutex-zalezy jak sie trafi ale monterzy z lapanki zazwyczaj
prawidlowy montaż to 40% wagi inwestycji
pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

Okna Drutex są ok. Od montażu mam kolegę, który ma firmę budowlaną i montował kiedyś okna stamtąd. Jeśli ktoś chętny, to mogę podpytać, czy ma jakieś wolne terminy na montaż okien i czy w ogóle jest zainteresowany.

Odpowiedz }
Plusy od

Kupić teraz bym chciał a montaż jak już to przyszły rok bo jak czytałem nie zalecają na zimę.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.